O firmie

Nasza firma już od ponad 10 lat zajmuje się internetową sprzedażą mebli tapicerowanych. W związku ze specyfiką handlu internetowego, a co za tym idzie, często brakiem możliwości zobaczenia towaru "na żywo" - jest dla nas najwyższym priorytetem, aby zakupione przez Państwa meble odpowiadały w 100% zamieszczonym opisom. Jesteśmy partnerem wiarygodnym, elastycznym i stawiającym sobie za podstawowy cel zadowolenie naszych klientów, o czym świadczy już ponad 600 pozytywnie sfinalizowanych transakcji.
 

Sprzedawane przez nas meble importujemy od wiodących na rynku producentów z zachodniej Europy (głównie niemieckich), dzięki czemu charakteryzują się one wysoką jakością oraz starannością wykonania, co w połączeniu z nowoczesnymi, ciekawymi modelami oraz szeroką gamą kolorów stanowi interesującą ofertę na polskim rynku mebli wypoczynkowych. Konstrukcja siedzisk oparta jest w każdym przypadku o system sprężyn (falistych lub bonelowych), na których położona jest pianka poliuretanowa, również w tym przypadku nie ma obaw o ich trwałość. Ku zadowoleniu Państwa, wysoki standard wykonania staramy się połączyć z możliwie niskimi cenami.


Prezentowane meble można również zobaczyć "na żywo" w naszym magazynie w miejscowości Tuszyn pod Łodzią, po uprzednim umówieniu się telefonicznym lub mailowym.